جدیدترین ترندهای مد و پوشاک سال 2022

با شروع سال جدید، ترندهای مد و پوشاک وارد بازار می شوند. خیلی از ترندهای جهانی در ایران قابل استفاده نیستند اما هنوز هم عناصری مانند رنگ، بافت و خصوصیات طراحی به همه جای دنیا منتقل می شود.

جدیدترین ترندهای مد و پوشاک در سال 2022 می توانند برای هر فردی که به مد علاقه وافری دارد، یک عادت همیشگی باشد.

میس اند تین همراه شماست تا چند نوع از ترند های سال 2022 را با شما بررسی کند.

 رنگ های زرد

گل همیشه بهار، لیمو، کره، عسل، موز، نرگس همه این رنگ‌های زرد زیبا و موارد دیگر در سال 2022 بسیار ترند خواهند بود. بهترین چیز در مورد این روند این است که می‌توانید آن را متناسب با سبک خود سفارشی کنید، صرف نظر از اینکه آن سبک ممکن است چه باشد. رنگ های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی با رنگ‌ استایل شما بهتر عمل می‌کند، اما یک قانون کلی این است که ته‌رنگ‌های گرم با رنگ‌های گرم‌تر (مانند عسلی یا کره‌ای) بهتر به نظر می‌رسند در حالی که ته‌رنگ‌های سرد با رنگ های سردتر (مانند لیمویی) به خوبی کار می‌کنند.

لباس تک جنسیتی

درست است که پوشیدن لباس های زنانه بسیار جذاب و سرگرم کننده است اما گاهی اوقات بهتر است بدون نگاه جنسیتی به سراغ لباس برویم. لباس های آندروژن (تک جنسیتی) برای رهایی متعصبان مد از محدودیت های دوتایی صنعت مد برای مردان و زنان که به برابری جنسیتی اتفاد دارند، طراحی شده اند. لباس تک جنسیتی به این معناست که پوشش زنان بسیار شبیه به مردان خواهد بود اما هنوز ظرافت ظاهری خود را حفظ کرده اند. این نوع پوشش راحت، آزاد و زیباست.

کت و دامن چهارخانه

مدل جدید این ترند از شانه های فلش دار و دکمه های دو ردیفی برای ژاکت های برش دار چشم پوشی می کند، که اغلب به صورت باز روی بالاپوش پوشیده می شوند، و دامن های کوتاه براق با لباس های کوتاه پوشیده می شوند. این کت و دامن های چهارخانه را با اکسسوری مانند چکمه های زیر و گردنبند زنجیر یا مروارید باروک ست کنید .

 

آویزان کردن گوشواره ها

استفاده اقرارآمیز از گوشواره ها در سال 2022 دوباره در کانون توجه قرار گرفته اند. روند استفاده از انواع تزئیات و جواهرات در لاله گوش چندان جدید نیست اما امسال به معنای واقعی به یک ترند تبدیل شده است. پس بهتر است بیشتر نواحی گوش خود را از گوشواره های زیبا و طلایی زینت ببخشید. سعی کنید مدل های مختلفی از گوشواره ها را انتخاب کنید تا بتوانید توجهات به سمت خود لبریز کنید. حتی می توانید به جای رنگ طلایی از نقره نیز استفاده کنید و از انواع لاک متالیک نقره ای برای ست کردن استفاده کنید.

کفش کالج

کفش کالج با آن ظاهر تخت و مردانه اش همیشه محبوب دختران جوان بود. این نوع کفش های زنانه که جزء مد و پوشاک 2022 است، در یک ظاهر کلاسیک نمایان می شود. شما می توانید کفش کالج خود را با جنس چرم انتخاب کنید که روی آن یک سگک فلزی نقش بسته است. این کفش را می توانید با شلوار لی و پارچه ای به پا کنید. در انتخاب رنگ نیز وسواس به خرج ندهید، رنگ های مشکی و شرابی عالی هستند.

 

شلوار جین گشاد

پوشیدن جین گشاد هنوز یک ترند قوی است که به وضوح می توان آن را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام مشاهده کرد. نه تنها شلوار گشاد می تواند زیبا باشد بلکه به نظر می رسد این ترند فقط مناسب برخی از بدن های خاص است. برای بانوان لاغر اندام و کشیده، شلوار جین گشاد انتخابی عالی است. ما این نوع شلوار که از ترندهای لباس 2022 است را به بانوان کوتاه قامت پیشنهاد نمی کنیم.

لباس اورال

لباس اورال یکی از غیرمنتظره ترین ترندهای مد سال 2022 است. این نوع پوشش زنانه کم و بیش در ایران محبوب شده بود، اکنون در تمام جهان به یک ترند اصلی تبدیل شده است. لباس اورال به صورت یکسره طراحی می شود و مخصوص مهمانی ها و مراسم است. این نوع پوشش را می توان از هر نوع پارچه و مدلی انتخاب کرد اما فقط یادتان باشد پوشیدن اورال کمی سخت است!

مانتو کتی

این مدل هنوز طرفداران خود دارد، به طوری که امسال به یک ترند اصلی تبدیل شده است. مانتو کتی را می توانید به همراه دامن و شلوار به تن کنید. این نوع پوشش می تواند خیلی مردانه یا با ظرافت های زنانه طراحی شود. در هر صورت، هنوز یک مانتو کتی محسوب می شود که ظاهر شما رسمی نشان می دهد. همچنین به همراه مانتو کتی می توانید کتونی سفید، بوت یا پاشنه بلند بپوشید.

و در آخر
ممنون که با وبلاگ جدیدترین ترندهای مد و پوشاک سال 2022 همراه میس اند تین بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *