10 نکته برای خرید بلوز شلوار بچه گانه

خرید لباس برای بچه‌ها در حین شیرینی و لذت ، دردسرها و مشکلاتی دارد. حساسیت بچه‌ها و مراقبت‌های بهداشتی و سلامتی ایجاب می‌کند به نکاتی که مربوط آنهاست توجه بیشتری داشته باشیم. یکی از مهمترین وجه‌هایی که در زندگی آنها تاثیرگذار است پوشاک آنهاست. بلوز شلوار یکی از متداول‌ترین پوشش بچه‌هاست. در این مطلب 10 نکته برای خرید بلوز شلوار بچه گانه خوهیم گفت و 3 نمونه از بلوزشلوار را خواهیم آورد.

بلوز شلوار کودکانه چه ویژگی‌هایی دارند ؟

البته که این مدل لباس برای پسرها و دخترها مشترک است. اصلی ترین ویژگی این مدل از پوشش راحتی و امکان ست کردن آن است. همچنین به علت استفاده کردن آن در خانه و بیرون از منزل و با توجه ضخامت پارچه‌ها مختلف می‌توان از آن در هر فصلی استفاده کرد. همچنین نسبت به میزان خلاقیت خرج شده بلوزشلوار ، بسیار شیک و خوش ظاهر است.

 

بلوز شلوار برای پسربچه ها

در خرید بلوز شلوار پسرانه نیز بیشترین مواردی که باید رعایت شود موارد ذکر شده بالا می باشد. مواردی مانند فصل و دما ، رنگ پوست ، سایز و دقت به جنس لباس برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بهداشتی و رفاهی در بین پسران و دختران مشترک است. بلوز شلوار برای پسرها انتخابی‌ست که می توان هم به عنوان لباس مستقل و هم به به عنوان یک لباس در زیر لباس‌های رویی مانند سویشرت یا کاپشن مورد استفاده قرار گیرد. اصلی نکته در انتخاب لباس برای بچه‌ها توجه به این نکته است که پسربچه‌ها می توانند تحرک بیشتری داشته باشند ، بنابراین بهتر است لباس های آنها سایز کاملا متناسبی داشته باشند که ضمن راحتی دست و پا گیر نباشند.

 

 

بلوز شلوار برای دختربچه‌ها

 

همانطور که اشاره شد موارد مشترک زیادی در بین انتخاب بلوز شلوار دخترانه وجود دارد. از انتخاب سایز لباس ، جنس آن و رنگ پوست شاید مواردی که دختربچه ها در انتخاب بلوز شلوار به آن حساسند طراحی و رنگ ولعاب کار است. طبق تحقیقات دختران حتی در سنین پایین‌تر توجه بشتری به ظاهر لباس خود دارند. بنابراین دقت کنید که لباس ها طبق سلیقه آنها و با توجه به خواسته آنها از رنگ‌ها و طرح‌های متنوع و شادی برخوردار باشند.

در خرید بلوز شلوار کودک به چه مواردی توجه کنیم ؟

شاید در نگاه اول بلوز شلوار یک واژه مشخص بنظر برسد و به محض شنیدن آن تصویری از این مدل لباس در ذهن شکل بگیرد. اما بلوز شلوارها در جنس‌های محتلف و شکل‌های مختلف تهیه و تولید می‌شوند. البته نکاتی که در این مطلب گفته می‌شود تقریبا جامع و برای تمام مدل‌هاست.

  1. در هنگام خرید از سایز لباس کودک خود مطمئن شده و در صورت شک داشتن روی دو سایز ، سایز بزرگتر را انتخاب کنید.
  2. برای سایز بودن لباس به عدم کشیده شدن لباس در زیربغل و کشاله ران دقت کنید.
  3. نسبت به فصل و قصد خرید به ضخامت لباس توجه کنید. به عنوان مثال اگر قصد خرید بلوز شلوار راحتی برای منزل را دارید از لباس‌های راحت‌تر و برای فصل‌های سردتر از لباس‌های گرم‌تر استفاده کنید
  4. در هنگام خرید به رنگ پوست فرزند خود دقت کنید تا بتوانید طبق سلیقه و کد بهترین رنگ را برای آنها انتخاب کنید.
  5. کش شلوار نباید بیش از حد سفت و یا بیش از حد شل باشد
  6. از آنجایی که بلوز شلوار معمولا تماس مستقیم با پوست دارد بهتر است از پارچه‌های ضد حساسیت استفاده شود.
  7. راحتی و مطلوبیت جنس پارچه را به طرح و رنگ کار ترجیح دهید
  8. اگر قصد خرید بلوز شلوار تابستانی و خنک را داشتید ، به نخی بودن و خنک بودن کار توجه کنید
  9. برای بلوزشلوارهای زمستانی جنس پارچه دورس مطلوب است. البته ترکیب آن با پنبه هم گرما و هم لطافت مورد نیاز را تامین می‌کند.
  10. در انتخاب رنگ و طرح علاوه بر در نظر گرفتن سلیقه کودک ، به رنگ پوست و فصل نیز توجه کنید.

 

بلوز شلوار بچه گانه تابستانی

 

در انتخاب بلوز شلوار تابستانی راحتی و خنکی کار حرف اول را می‌زند. همچنین نسبت دخترونه و یا پسرونه بودن کار طرح کار را انتخاب کرده و از ترکیب رنگ های شاد ، طراحی‌های بچه گانه‌ای که برای بچه‌ها جذاب باشد و راحتی و خنکی پارچه اهمیت دارد. همچنین به فراخور فصل می‌توان از شلوارک نیز به چای شلوار در لباس‌های تابستانی استفاده کرد. همچنین توصیه می‌شود برای تابستان از رنگ‌های شادتر استفاده شود.

 

بلوز شلوار دخترانه زمستانی بچه گانه

در انتخاب بلوز شلوار دخترانه زمستانی مهمترین امر دقت به گرما بخش بودن پارچه لباس در حین راحتی است. برای تحقق بخشیدن این امر استفاده از پارچه دورس متداول است. به عنوان مثال طرح بلوز دورس دخترانه زرد با شلوار سالیز یک مدل از این نوع لباس‌هاست که در تولید آن از پارچه دورس دونخ تیپ لاکرا استفاده شده است.

 

بلوز شلوار نخی و راحتی بچه گانه

 

خیلی از خانواده‌ها از بلوزشلوار به‌منظور استفاده از لباس راحتی در منزل استفاده می‌کنند. به این منظور بلوزشلوارهای راحتی معمولا از جنس نخ و بسیار راحت و خنک می‌باشد. همچنین لطافت و آسایشی که مورد نیاز است با بکارگیری جنس پنبه تامین می‌‍شود. در اکثر این مدل لباس‌ها از لاکرا برای افزایش خاصیت کشسانی در لباس استفاده می‌شود.

 

در نتیجه برای 10 نکته برای خرید بلوز شلوار بچه گانه

 

همانگونه که با هم دیدیم به بلوز شلوار می‌توان از جهات گوناگونی توجه کرد. انتخاب یک لباس مناسب برای فرزندانمان علاوه بر راحتی ، سلامتی و امنیت کودکان نشانه هوش و تدبیر والدین نیز هست. با شناخت مدل‌های مختلف لباس می‌توان انتخاب‌های درست‌تری داشت. در معرفی و شناخت دنیای پوشاک در کنارتان هستیم و دوس داریم ما نیز از شما بیاموزیم. بنابراین شما نیز از تجربیات و نظرات خود برای ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *